Jana Wericha 560 Čerčany 25722
+420 608 315 307
fbcdracisekretar@seznam.cz

Tréninky od 3.5.

Vážený rodiče a hráči,

podle posledního nařízení vlády se od 3.5. opět mění podmínky pro trénování mládeže :o(

Nyní můžeme trénovat „ve skupinách po dvaceti na vymezeném sportovišti při dodržení podmínky, že na 1. sportujícího připadá alespoň 15 m2 plochy.
Dále účastník před zahájením sportovní přípravy musí předložit negativní výsledek testu na SARS.CoV-2, nebo doloží čestné prohlášení, resp. čestné prohlášení jeho zákonného zástupce, že test absolvoval ve škole nejdéle před 72 hodinami.“

Takže aby jsme tyto podmínky dodrželi, budeme trénovat rozděleni do dvou skupin po dvaceti (1, přípravka a elévové, 2, mladší žáci a starší).
Z důvodu dodržení počtu sportujících a evidence, kterou musíme dělat, prosím přihlašujte děti v členské sekci, kde vytvořím nominace včetně náhradníků.

Prosím aby děti měly potvrzení, nebo čestné prohlášení o testu. Jinak se nemůžou tréninku účastnit.

Konečně tréninky budou vždy v úterý a ve čtvrtek od 16:30 – 17:45 hod., na travnaté ploše kempu vedle hřiště. Je zde malá naděje, že by jedna skupina mohla i na umělku za Sokola, proto vemte sebou i florbalové vybavení :o)

V případě špatného počasí, sledujte naše stránky www.draciflorbal.cz, kde bude do 15:00hod. informace o zrušení tréninku.