Jana Wericha 560 Čerčany 25722
+420 608 315 307
fbcdracisekretar@seznam.cz

Elévové hráli na Barrandově

Dnešní turnaj ve druhém koši se odehrál systémem každý s každým. Náš šestičlenný tým, který podpořil Štěpán Mokrejš z přípravky a debutant Jakub Chmela, si vedl výborně. První zápas s Falcony byl z počátku poměrně vyrovnaný. V druhé půli jsme zlepšili střelbu, v bráně předvedl pár super zákroků Ondra, a proto jsme zvítězili 8:4. Po krátké přestávce jsme nastoupili proti Spartě. Té jsme vrátili porážku z minulého turnaje. V poslední vteřině upravoval Kuba svým prvním gólem za Draky na 14:7. Do posledního utkání jsme nastoupili s Lukášem v bráně. Zápas s Traverzou Mukařov byl opravdu vyrovnaný. Skóre se přelévalo ze strany na stranu. Bohužel ke konci utkání nám docházely síly a gólem minutu před koncem prohráváme 5:6. Turnaj jsme tedy po bojovném výkonu zakončili dvěmi výhrami a jednou prohrou.

Sestava : Lukáš a Veronika Kubizňákovi, Nella Petrášková, Ondra Nekovář, Štěpán Mokrejš a Jakub Chmela