Turnaje sezóna 2023/2024
Místo konání oznámíme vždy týden před turnajem:
Přípravka
(ročníky 2015 a mladší)
Modří
turnaj č. | pořádající tým | datum | den |
1 | FBC Draci bílí | 8.10. | NE |
2 | FBC Draci modří | 21.10. | SO |
3 | FBC Draci bílí | 12.11. | NE |
4 | FbŠ Bohemians Praha 4 černí | 25.11. | SO |
5 | Předvýběr.CZ Florbal MB White | 10.12. | NE |
6 | FBC Draci modří | 6.1. | SO |
7 | FbŠ Bohemians Praha 4 černí | 21.1. | NE |
8 | Předvýběr.CZ Florbal MB White | 16.3. | SO |
9 | ACEMA Sparta Praha BLUE | 7.4. | NE |
10 | ACEMA Sparta Praha BLUE | 27.4. | SO |
Elévové
(ročníky 2014-2013)
Modří
turnaj č. | pořádající tým | datum | den |
1 | Florbal Jesenice | 30.9. | SO |
2 | BLACK ANGELS 2014 | 15.10. | NE |
3 | FBC Draci modří | 4.11. | SO |
4 | BLACK ANGELS 2014 | 19.11. | NE |
5 | FBC Draci bílí | 3.12. | NE |
6 | FBC Draci modří | 13.1. | SO |
7 | FBK Fat Pipe Vosy Praha | 28.1. | NE |
8 | FBK Fat Pipe Vosy Praha | 2.3. | SO |
9 | FBC Draci bílí | 24.3. | NE |
10 | Florbal Jesenice | 20.4. | SO |
Mladší žáci
(ročníky 2012-2011)
Bílí
turnaj č. | pořádající tým | datum | den |
1 | Wizards DDM SO Praha 10 | 24.9. | NE |
2 | FBC Draci bílí | 7.10. | SO |
3 | T.B.C. Králův Dvůr | 22.10. | NE |
4 | ACEMA Sparta Praha BLUE | 11.11. | SO |
5 | Prague Tigers White | 26.11. | NE |
6 | ACEMA Sparta Praha BLUE | 9.12. | SO |
7 | Prague Tigers White | 7.1. | NE |
8 | T.B.C. Králův Dvůr | 20.1. | SO |
9 | Wizards DDM SO Praha 10 | 10.3. | NE |
10 | FBC Draci bílí | 6.4. | SO |
Modří
turnaj č. | pořádající tým | datum | den |
1 | FbC Barracudas Slaný | 24.9. | NE |
2 | OLYMP FLORBAL Poseidon | 8.10. | NE |
3 | FBC Draci modří | 21.10. | SO |
4 | FbC Red Dragons Hořovice Arrax | 12.11. | NE |
5 | FBC Draci modří | 25.11. | SO |
6 | OLYMP FLORBAL Poseidon | 10.12. | NE |
7 | FbC Red Dragons Hořovice Arrax | 6.1. | SO |
8 | FbŠ Bohemians Praha 4 bílí | 21.1. | NE |
9 | FbC Barracudas Slaný | 9.3. | SO |
10 | FbŠ Bohemians Praha 4 bílí | 7.4. | NE |
Starší žáci
(ročníky 2010-2009)
Tým A
turnaj č. | pořádající tým | datum | den |
1 | FBC Kutná Hora – černí | 17.9. | NE |
2 | TJ Sokol Královské Vinohrady | 30.9. | SO |
3 | FBC Draci Říčany | 14.10. | SO |
4 | Prague Tigers | 5.11. | NE |
5 | ACEMA Sparta Praha RED | 3.12. | NE |
6 | Prague Tigers | 16.12. | SO |
7 | TJ Sokol Královské Vinohrady | 14.1. | NE |
8 | FbŠ Bohemians Praha 4 zelení | 27.1. | SO |
9 | ACEMA Sparta Praha RED | 18.2. | NE |
10 | FBC Draci Říčany | 2.3. | SO |
11 | FBC Kutná Hora – černí | 17.3. | NE |
12 | FbŠ Bohemians Praha 4 zelení | 20.4. | SO |
Tým B
turnaj č. | pořádající tým | datum | den |
1 | T.J. Sokol Šestajovice | 16.9. | SO |
2 | FAT PIPE Traverza Chodov | 1.10. | NE |
3 | FBC Draci Říčany B | 15.10. | NE |
4 | T.J. Sokol Šestajovice | 5.11. | NE |
5 | FBC Kutná Hora – bílí | 2.12. | SO |
6 | FAT PIPE Traverza Chodov | 16.12. | SO |
7 | FBC Kutná Hora – bílí | 13.1. | SO |
8 | FBC Draci Říčany B | 28.1. | NE |
9 | FBC Kutná Hora – bílí | 18.2. | NE |
10 | T.J. Sokol Šestajovice | 3.3. | NE |
11 | FAT PIPE Traverza Chodov | 16.3. | SO |
12 | FBC Draci Říčany B | 20.4. | SO |